אודות החברה

מרקטוויז פרודאקטס בע”מ בניהולו של האדריכל מרדכי אילן, מציעה למעלה מ-20 שנה מגוון רחב של פתרונות וידע מקצועי עשיר בתחום מערכות הישיבה ויציעים טלסקופיים מטובי היצרנים בעולם לאולמות אודיטוריום, מרכזי תרבות, אצטדיונים, מתקני ספורט, אמפיתאטראות, כיתות לימוד, בתי קולנוע ועוד. מרקטוויז פרודאקטס הינה הנציגה הבלעדית בישראל של היצרנים המובילים ומתקדמים באירופה ובארה”ב ליצור מערכות ישיבה המצטיינות בשילוב של איכות, נראות, נוחות, עמידות ובטיחות. לרשותכם ולבחירתכם המבחר העשיר בארץ של פתרונות, דגמים, ואפשרויות למערכות ישיבה לכל סוג מתחם, ציבורי או פרטי. מערכת ישיבה מעולה מעניקה חווית צפייה מהנה ונוחה לקהל. מערכת ישיבה מוצלחת מתחילה באפיון מוקפד :
  • התאמה מושלמת של הדגם המתאים לכל סוג שימוש  
  • נראות המערכת
  • הנדסת המוצר וחומרי הגלם
  • עמידות עליונה לכל סוגי שימוש
  • עמידות בתקנים

מרקטוויז פרודאקטס מתמחה בהתאמת הפתרון המיטבי לצרכי הלקוח, מגבלות תקציב ואילוצים מבניים קיימים. לרשותכם ללא כל עלות או מחויבות, ניסיון בינלאומי עשיר, יעוץ אדריכלי צמוד, יצירתיות ומתן מענה לכל סוג דרישה והכנת תכניות ומפרטים טכניים.

מוזמנים לתאם פגישת הכרות ללא התחייבות באולם התצוגה שלנו בתל אביב. נשמח לסייע לכם בקידום ופיתוח כל פרויקט, מאודיטוריום ועד אצטדיון או מרכז תרבות.

התקשרו עכשיו 03-9444482, אנו עומדים לרשותכם, צוות מרקטוויז.

aboutPhoto

מרדכי אילן, המנכ"ל והמייסד

דברי המנכ"ל

לקוחות יקרים, שמי מרדכי אילן, אדריכל מומחה בעל ניסיון רב בעולם מערכות הושבה לקהלים. הקמתי את חברת מרקטוויז לפני למעלה מ-25 שנה במטרה לספק מענה מקצועי, אמין, בטיחותי ואיכותי בתחום מערכות ישיבה ויציעים טלסקופיים לאירועים ומתחמים רבי משתתפים, מהטובים בעולם לאולמות אודיטוריום, מרכזי תרבות, מתקני ספורט, אמפיתאטראות ובתי קולנוע. צוות מרקטוויז מעמיד לרשותכם את כל הידע שלנו על מנת לקדם את הפרויקט שלכם.

דברי מנהל הפרויקטים

אנו במרקטוויז רואים בכל פרוייקט שאנו מבצעים כאתגר חדש המשלב חשיבה והתאמה מלאה לצרכי כל הלקוח, תוך שילוב מעטפת שלמה של פתרונות המעניקים ללקוח מוצרים איכותיים, בטיחותיים עם נוחיות מירבית לקהל המשתמשים, לאורך שנים רבות.
צוות מרקטוויז מלווה את הפרוייקטים השונים משלב התכנון, דרך הכנת תכניות ובחירת חומרי הגמר, ועד התקנה מוקפדת לשביעות רצון הלקוח.


הניסיון הרב אשר צברנו במרקטוויז לאורך השנים, ניסיון הכולל התקנה של למעלה מ-160,000 כסאות שונים ופתרונות הושבה בכל הארץ, במגוון אולמות ומתקנים שונים, ומעניק לקהל לקוחותינו את הבטחון הדרוש בקבלת ההחלטה המקצועית הנכונה לכל פרוייקט.


התקנת הכיסאות מתבצעת על ידי צוות מיומן ומקצועי אשר הוכשר ע”י היצרן ומבטיח דיוק, ביצוע נקי, ועמידה בלוחות הזמנים הנדרשים.


יש לכם פרוייקט הדורש תכנון והושבת קהל, קטן או גדול, אולם סגור, או חלל פתוח, אולם רב תחליתי פנו אלינו עוד היום. אנו לרשותכם.

aboutPhoto

תומר אילן מנהל פרויקטים

המותגים שלנו

השאירו פרטים ונשמח
לחזור אליכם בהקדם האפשרי

יש לכם שאלות? מעוניינים בפרטים נוספים?
אנחנו כאן לרשותכם

לפרטים נוספים